Zpracování osobních údajů

Veškeré tvoje osobní údaje budeme zpracovávat výhradně pro účely zasílání informací o nových článcích, publikační činnosti, workshopech a konferencích v oblasti osobního rozvoje, HR, managementu či firemní kultury, pořádaných a vydávaných naší společností, nebo za účasti našeho CEO Jirky Halouska, kterým se tento web věnuje, a o které jsi projevil/a zájem. 

Tvoje osobní údaje si uchováme po dobu pěti let od udělení tohoto souhlasu, který budeš moci kdykoliv v budoucnosti odvolat. Pokud bys s takovým zpracováním osobních údajů nesouhlasil/a, nemohl bych ti podobné informace posílat.

V souvislosti se zpracováním osobních údajů máš právo nás kdykoliv požádat o informace o zpracování osobních údajů a o jejich o kopii. Pokud budou splněny podmínky dle příslušných právních předpisů, na tvoji žádost osobní údaje také opravíme, doplníme, vymažeme nebo omezíme jejich zpracování. Dále můžeš podat stížnost na zpracování osobních údajů dozorovému úřadu. Veškerá uvedená práva můžeš realizovat prostřednictvím níže uvedených kontaktů, nebo se můžeš obrátit na našeho pověřence pro ochranu osobních údajů.

Tvoje osobní údaje nebudou zpracovány pro jiné účely ani nebudou předány třetím osobám. Rádi ti poskytneme podrobnější informace, či zodpovíme tvoje otázky, a to na kontaktech uvedených níže. 

Správce údajů (uživatel): 

IRESOFT s.r.o., IČ: 26297850, sídlo: Cejl 37/62, Brno 602 00, zapsána pod spisovou značkou C 42453 u Krajského soudu v Brně, email: gdpr@iresoft.cz.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů: 

Centrum pro ochranu osobních údajů s.r.o., IČ: 06242430, sídlo: Dominikánské náměstí 656/2, Brno 602 00, zapsána pod spisovou značkou C 100932 u Krajského soudu v Brně, email: iresoft@coou.cz.