O IRESOFTU

Jsme IRESOFŤÁCI - dobře sehraná partička, které to spolu šlape již osmnáctý rok. Podařilo se nám sladit 70 lidí se stejnými hodnotami, a díky tomu máme bezva firemní kulturu, kterou si nenecháme jen tak zkazit. Pro mnoho z nás je to spíše lifestyle než práce. Najdeš mezi námi spoustu zapálených a šikovných lidí, se kterými si budeš rozumět. Uznáváme svobodné principy, vedeme firmu pomocí kruhů a za každou cenu se snažíme vyhnout korporátnímu bulšitu. Zažij IRESOFT a pochopíš :)

CO DĚLÁME?

Špičkové softwary, které jsou jedničky ve svých oblastech

CYGNUS - pro sociální služby

Naším hlavním podnikatelským smyslem je pomáhat sociálním službám (těm, co pečují o ostatní) v tom, aby byli špičkově fungujícími organizacemi a díky nám měli více času na klienty. To děláme (nejen) pomocí našeho informačního systému CYGNUS, který je jedničkou na českém i slovenském trhu s více než 1200 referencemi.

ALVENO - pro firmy

Pro komerční svět zase máme vyladěný docházkový a přístupový systém ALVENO, kterým šetříme firmám mraky administrativy se zpracováním docházky. A není to jen o špičkové technologii čteček otisků prstů. Může to totiž celé fungovat i na svobodných principech, tak jako u nás.

FIREMNÍ KULTURA NÁS PROSTĚ BAVÍ

Kdybych měl za sebe říct, čeho si lidi ve firmě nejvíc váží, tak je to nejspíš přátelské a rodinné prostředí a možnost ovlivňovat věci kolem sebe. Lidi také zmiňují, že u nás máme férový a lidský přístup (odtud vznikl i náš claim "no bullshit inside"), nebo to, že se o své lidi zajímáme. Naše prostředí je, troufám si říct, dost neformální a myslím si, že naše práce rozhodně netrpí stereotypem.

Posuďte sami, jak firmu vnímají samotní zaměstnanci:

Přiznám se, že nemám ambice raketově růst jako startup a pak prodat firmu. Ani se nechci stát těžkopádnou a zkostnatělou firmou. Naopak si moc vážím firemní kultury a lidí, kteří jsou v IRESOFTu a nechci toto nabourat překotným růstem, nebo krysím závodem. 

Pozoruji kolem sebe "úspěšné" podnikatele, kteří budují a budují, zvětšují a zvětšují, a paradoxně celou dobu je to míň a míň baví. Nakonec firmu prodají jenom proto, aby začali se startupem zase od začátku. To mi připomíná krysí závod. A u toho si říkám, proč si nedržet rozumnou velikost, aby nás to dohromady stále bavilo, znali jsme se a mohli jsme u toho být šťastní. A přitom jsme rostli co do kvality, specializace, efektivity a výkonu. Věřím tomu, že když budeme svoji práci dělat chytřeji, a ne usilovněji, tak se můžeme mít všichni ve firmě líp. A k tomu dvojnásobek lidí nepotřebujeme.

CHCEŠ NÁS LÉPE POZNAT?

KONTAKT

Sejdeme se na sušence v IRESOFTu?

IRESOFT s.r.o.

Cejl 62, Brno 602 00, CZ